Farqad progeny on track

 

 

 

t     

     

 

Mademoiselle Serbia (SRB)

bay filly 2007.

Machiventa (First Trump)

 

ergela "Ljubicevo"

 

Beograd DAN 12 - 02.08.2009    

Topčider (Kategorija III) 1200m

1. SONJA SANTINO /56/Perović Đ.  
(Bertolini-Verbania) Erg."Surčin"                Pajić D.

2. TEODORA PERON /56/ Ilić Ž.                        
3. FATAL BEAUTY /56/ Jovanović S.          
4. CAVALLINA MIA /56/ Filipović D.               
5. MY PLACE /56/ Jovanović M.                 
6. NOSTRADAMUS PIK /58/ Šašić A.                      
7. GOKU /58,5/ Stanojlović B.                
8. VUK ŠABAČKI /56/ Mešetović G.                  
9. NIKOLAUS /57/ Milojević Mi.                  
10.FELICIA /59/ Stanarević M.                  
11.MADEMOISELLE SERBIA /56/ Moskov I.              
 

Vreme: 1m17,0s

Sigurno:2,5-2,5-vrat-4,5-6,5-1-0,5-0,5-0,5-6,5

 

Beograd DAN 3 - 25.04.2010.

Catarinadimedici (K III) 1600m

1. PANTER TOMA /59/ Glogovac S.    
(Atollos-Persian Spirit) Erg."Surčin" / Pajić D.
2. INGRID SANTINO  /56/ Perović Đ.                      
3. IMPRESIVE LADY /57,5/ Šašić A.                         
4. LAJKA (ex Luiza) /57/ Filipović D.                      
5. TEODORA PERON /56/ Ilić Ž.                            
6. MADEMOISELLE SERBIA /56/ Jovanović M.                   
7. TALITA KASIDOLKA /59,5/ Milojević Mr.                    
8. GOKU /56/ Stanojlović B.                   
9. BARBAROSA /58/ Jovanović S.                    
10.PAMELA PIK /56/ Mešetović G.    

Vreme: 1m43,6s    
Borba:1-4-4,5-5-njuška-7,5-1-16-9,5

 

Beograd DAN 5 - 16.05.2010.  

Arany Szikla (Kategorija III) 1300m

1. TEODORA PERON /56/ Ilić Ž.          
(Taabeer-Tea) Št."Antilop"                                  Dudić S.


2. CARMEN ELEKTRA /56/ Perović Đ.                     
3. ILLUSION BLACK /58,5/ Stanarević M.                 
4. TALITA KASIDOLKA /58/ Vujković T.                    
5. MADEMOISELLE SERBIA /56/ Moskov I.                     
6. TILIA /57,5/ Šašić A.                        
7. MELITA /53,5/ Lazarević D.                  
8. PAMELA PIK /55/ Mešetović G.                
9. LIGHT MY PLACE (ex MY PLACE) /56,5/ Jovanović M.                 
10.CAVALLINA MIA /56/ Jovanović S.                 
11.KARTAGINA /56,5/ Georgijevski I.  

Vreme:  1m25,4s


Borba:1-2 1/4-1/2-1 1/4-2-1/2-2 1/2-1 3/4-26-39 1/4

 

 
 
 
   
   

 

Copyright ©2005- 2009. Tiger Racing Club Sva prava zadržana